Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy a učitelia 2022/23

Zoznam je zoradený podľa času prijatia prihlášok. Aktualizovaný je najneskôr do 72 hodín od zaslania prihlášky v pracovných dňoch.

Aktualizované: 23.6.2022 o 23:12

Učiteľ Škola Prihláška do programu Prihláška na vzdelávanie
Barbora Cernakova Bratislava, Bilingvalna montessori skola, Pod Klepacom 8 prijatá prijatá
Jana Žiaková Lazy pod Makytou, Základná škola s materskou školou, Lazy pod Makytou 148 prijatá prijatá
Marián Pham Dulovce, Základná škola, Starohorská 8 prijatá prijatá
Veronika Nováková Lipovce, Základná škola s materskou školou, Lipovce 125 prijatá prijatá
Vladimír Bálint Prievidza, Súkromná spojená škola, M.Falešníka 6 prijatá prijatá
Stanislav Halčin Lendak, Spojená škola, Školská 535/5 prijatá prijatá
Roman Kašša Prievidza, Základná škola, P. J. Šafárika 3 prijatá prijatá
Róbert Rusnák Martin, Základná škola, Jozefa Kronera 25 prijatá prijatá
Kamila Brndiarová Hnúšťa, Základná škola, Klokočova 742/15 prijatá prijatá
Jana Lojanová Sečovská Polianka, Základná škola, Školská 558/1 prijatá prijatá
Beáta Rampáková Rovinka, Základná škola, Školská 266 prijatá prijatá
Mgr. Martina Žalúdeková Ľubeľa, Základná škola s materskou školou, Ľubeľa 161 prijatá prijatá
Andrej Štefaničiak Liptovský Mikuláš, Základná škola Márie Rázusovej – Martákovej, Nábrežie 4.apríla 1936/23 prijatá prijatá
Adriana Parimuchová Slovinky, Základná škola, Slovinky 71 prijatá prijatá
Zuzana Páleníková Sučany, Základná škola SNP, Partizánska 13 prijatá prijatá
Petra Kulichová Handlová, Základná škola, Školská 526/53 prijatá prijatá
Lenka Plačková Čadca, Základná škola, M. R. Štefánika 2007 prijatá prijatá
Branislav Baláž Borský Svätý Jur, Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 215 prijatá prijatá
Braňo Cehelský Považská Bystrica, Základná škola svätého Augustína, Moyzesova 1 prijatá prijatá
Stanislav Šalata Hruštin, Základná škola Hruštín, Školská 55/5 prijatá prijatá
Andrea Píšťanská Krušovce, ZŠ s MŠ Cyrila a Metoda, Cyrila a Metoda 446 prijatá prijatá
Miroslav Kéry Hnúšťa, Základná škola J.F.R., Nábrežie Rimavy 457 prijatá prijatá
Ibolya Straussová Budimír, Základná škola s MŠ M.R.Štefánika, Budimír 11 prijatá prijatá
Martina Muziková Kušnírová Báb, Základná škola, Báb č. 225 prijatá prijatá
Eva Mižaková Moldava nad Bodvou, Základná škola, Československej armády 15 prijatá prijatá
Róbert Drienovský Spišské Hanušovce, Základná škola s materskou školou, č.66 prijatá prijatá
Alena Pribišová Bratislava, Základná škola, Karloveská 61 prijatá prijatá
Daniela Fančovičová Bohdanovce nad Trnavou, Základná škola s MŠ, Bohdanovce nad Trnavou 41 prijatá prijatá
Patrik Páterek Bratislava, Základná škola, Karloveská 61 prijatá prijatá
Miroslava Svobodová Teplička nad Váhom, Základná škola Sofie Bosniakovej, Školská 18 prijatá prijatá
Miriam Svrčková Žilina, Základná škola, Limbová 30 prijatá prijatá
Dominika Komišaková Sabinov, CZŠ sv. Jána Krstiteľa, 9. mája 7 prijatá prijatá
Miroslava Zbínová Púchov, Gymnázium, Ul. 1. mája 905 prijatá prijatá
Boris Hnila Turčianske Teplice, Základná škola s materskou školou, Školská 447/2 prijatá prijatá
Alžbeta Dlugošová Poprad, Základná škola s materskou školou, Tajovského 2764/17 prijatá prijatá
Kamil Hnath Košice, Gymnázium, Alejová 1 prijatá prijatá
Lukáš Fusatý Dolné Orešany, Základná škola s materskou školou, Dolné Orešany 209 prijatá prijatá
Juraj Sabanoš Muráň, Základná škola s materskou školou, Muráň 353 prijatá  
Dana Vážanová Nitrica, Základná škola s materskou školou, č. 41 prijatá  
Katarína Kurucová Sabinov, Základná škola, Komenského 13 prijatá prijatá
Ján Motešický Vranov nad Topľou, Základná škola, Bernolákova ulica 1061 prijatá prijatá
Miroslava Miklová Obyce, Základná škola Obyce, Školská 289 prijatá prijatá
Martina Vavrencová Terňa, Základná škola s materskou školou Terňa, Hlavná 113/68 prijatá  
Ivan Žofaj Oravská Jasenica, Základná škola s materskou školou Martina Hamuljaka, Oravská Jasenica 141 prijatá prijatá
Anna Michalková Bratislava, Základná škola s materskou školou, Dubová 1 prijatá  
Renata Dračková Spišská Nová Ves, Základná škola, Komenského 2 prijatá  
Renáta Vlčková Kysucké Nové Mesto, Základná škola, Nábrežná 845/17 prijatá prijatá
Róbert Jánošík Liptovský Mikuláš, Základná škola Miloša Janošku, Ul. čs. brigády 4 prijatá  
Andrea Tkáčová Bratislava, Základná škola, Nevädzová 2 prijatá prijatá
Andrea Lackovičová Partizánske, ZŠ Rudolfa Jašíka, Obuvnícka 432/23 prijatá prijatá
Anna Dudová Veľká Lesná, ZŠ s MŠ sv. Jána Krstiteľa, Veľká Lesná 16 prijatá  
Michal Kučmaš Belá nad Cirochou, Cirkevná ZŠ s MS sv. Petra a Pavla, Komenského 64/17 prijatá  
Eva Kujanová Bratislava, Základná škola, Nevädzová 2 prijatá  
Zuzana Hrablayová Brezno, Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4 prijatá prijatá
Etela Bučeková Rožňava, Základná škola, Zlatá 2 prijatá  
Martina Poljaková Teplička nad Váhom, ZŠ Žofie Bosniakovej, Školská 18 prijatá prijatá
Mária Hliníková Žilina, Základná škola, Lichardova 24 prijatá prijatá
Dagmar Mosnáková Hlohovec, Základná škola, M. R. Štefánika 30 prijatá prijatá
Renáta Marťáková Kamenná Poruba, Základná škola s materskou školou, Školská ulica 474/5 prijatá prijatá
Ivan Sivčák Trenčín, Základná škola, Ul. L. Novomeského 11 prijatá prijatá
Dominik Gábor Budkovce, Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 prijatá prijatá
Renáta Balogová Štós, Základná škola, Štós č.35 prijatá  
Pavol Mada Nitra, Základná škola kniežaťa Pribinu, A. Šulgana 1 prijatá prijatá
Miroslav Kseňák Pliešovce, Základná škola s materskou školou, Pliešovce 774 prijatá  
Mária Štibraná Horné Orešany, Základná škola s materskou školou, Športová ulica prijatá  
Ildikó Keresztesi Vlčany, Základná škola s materskou školou s VJM, Vlčany 1547 prijatá  
Jana Tokárová Michalovce, Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27 prijatá prijatá
Zuzana Balušíková Považská Bystrica, Základná škola, Nemocničná 987/2 prijatá prijatá
Eva Kalužáková Bratislava, Fablab CVTI SR, Ilkovičova 8 prijatá  
Elena Závodská Nové Zámky, Základná škola, Mostná 3 prijatá prijatá
Ľuboslava Iskrová Podbiel, Základná škola s materskou školou, Školská č. 246 prijatá prijatá
Silvia Kubíčková Sereď, ZŠ Jana Amosa Komenského, Komenského 1227/8 prijatá prijatá
Mária Maťková Teplička nad Váhom, Základná škola Žofie Bosniakovej, Školská 18 prijatá  
Peter Bílik Púchov, Základná škola, Gorazdova 1174/2 prijatá  
Andrea Najšelová Martin, Gymnázium, J. Lettricha 2 prijatá prijatá
Ingrid Kršjaková Poprad, Základná škola s materskou školou, Tajovského 2764/17 prijatá  
Gabriel Stromp Kechnec, Súkromná základná škola, Kechnec 13 prijatá  
Soňa Javorková Záriečie, Základná škola s materskou školou, Záriečie 136 prijatá prijatá
Mariana Štefanková Bratislava, Súkromná základná škola Felix, Krásnohorská 14 prijatá prijatá
Miloš Čajkovič Dolná Krupá, Základná škola s materskou školou, Školská 439/12 prijatá prijatá
Rastislav Cichý Ždaňa, Súkromná základná škola, Jarmočná 96 prijatá prijatá
Olga Szekeressova Košice, Základná škola, Kežmarská 28 prijatá  
Zdena Weagová Košice, Spojená škola sv.Košických mučeníkov, Čordákova 50 prijatá prijatá